Aktuality

Pohodové Vánoce a šťastný nový rok 2024

Přejeme vám krásné vánoční svátky, plné pohody, lásky a štěstí a do nového roku vše jen nej, ale hlavně zdraví!
Budeme se na vás těšit v příštím roce!
PF 2024

Krásné jarní dny

Tak zima už je snad definitivně za námi a už nás čekají jen krásné dny. Užívejte si plnými doušky sluníčka a dávejte na sebe pozor.
Tým kliniky

Celý nový rok v pohodě

Přejeme vám krásný nový rok plný zdraví, štěstí a spokojenosti. Hlavně v pohodě a bez úrazů!
Tým kliniky

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2023

Přejeme vám všem příjemné adventní dny, krásné vánoční svátky a hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky do nového roku! PF 2023

Krásný podzim!

Sluníčko naštěstí ještě nedalo sbohem a tak si užívejte babího léta a dávejte na sebe pozor. Jsme tady sice pro vás, ale lékaře raději nepotřebovat! Vaše klinika Osteo

Léto nekončí!

Letních dnů nás čeká ještě spousta, prázdniny se nám přehouply do druhé poloviny a tak užívejte sluníčka a pohody! Vaše klinika Osteo

Dovolená

Přejeme vám všem krásné letní dny a úžasnou dovolenou. Naše ordinace bude právě z důvodu dovolené uzavřena od 23.6 do 13.7. Budeme se na vás těšit opět od 14.7. Děkujeme

Orthokine

Víte, že metodu léčby krevním sérem Orthokine používala i taková legenda jako byl basketbalista Kobe Bryant? Na orthokinovou léčbu cestoval až do Německa. Dokonce někteří basketbaloví fanoušci označují tuto léčebnou metodu jako „Kobe procedura“.

Kyselina hyaluronová – šetrné a přitom účinné řešení poškození měkkých tkání

je určená k léčbě akutních poranění měkkých tkání a vazů a chronických úponových bolestí. Jedná se o neinvazivní léčbu, která probíhá formou ambulantního ošetření, a díky které zvládnete být rychle zpět ve formě – a bez operace. SportVis výrazně urychluje hojení, snižuje bolestivost, poskytuje fyzické zpevnění a zlepšuje pohyblivost postižené oblasti. Pomůžeme vám!

Jaro je tady!

Přejeme vám krásné sluneční dny a příjemné prožití Velikonočních svátků! Užívejte, dávejte na sebe pozor a ať se vám daří ve všech směrech. A kdyby jste náhodou něco potřebovali, jsme tu pro vás!

Tým Osteo Klouby Klinik

Přejeme vám všem krásný celý nový rok, ať se vám daří ve všech směrech a vyhýbají se vám nemoci a úrazy!

Buďte na sebe opatrní!

Tým kliniky Osteo

Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků a hlavně hodně zdraví a štěstí v novém roce 2022

Dávejte na sebe pozor!

Tým kliniky Osteo

Přejeme všem našim pacientům pěkný podzim

Plný sluníčka a hlavně každý den bez úrazu. Pokud by přeci jen něco bolelo, jsme tady pro vás.

Tým Osteo Klouby Klinik

Přejeme všem našim pacientům pěkné jaro

Plné sluníčka a hlavně každý den bez úrazu. Pokud by přeci jen něco bolelo, jsme tady pro vás.

Tým Osteo Klouby Klinik

Krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí v novém roce

Naše ordinace je ve dnech 21.12. do 7.1. uzavřena. Přejeme vám všem příjemné prožití vánočních svátků, hlavně pohodu, lásku a zdraví a celý nový rok přejeme vše nej nej a bez úrazů!

7 Years of Successful Patient Treatment
Osteo Klouby Klinik Prague

Doctor Dalibor Zeman from Prague Osteo Klouby Clinic has been using the EOT®II system since February 2011. More than 500 patients have been treated with the EOT®II method. As he himself says, “There is nothing better than a satisfied patient, and the EOT®II method brings us satisfied patients.”
The most effective combination for the treatment of osteoarthritis, tennis elbow, aching arm, or Achilles tendon has been a combination of EOT®II and shock wave application over many years of practice.
Prague Osteo Klouby Clinic has an international clientele from Russian athletes to American sportsmen. In their day-to-day practice, however, they bring pain relieve for classical patients with a very professional approach.

Read more on Orthokine official website.

Metoda Orthokine v OSTEO

Osteo Klouby Klinik patří mezi 4 certifikovaná pracoviště v České Republice, která tuto metodu nabízejí. Rádi vám poradíme, zda je pro vás tato metoda vhodná. Přijďte se přesvědčit nebo více informací najdete také na www.lecbaorthokin.cz

Máme facebook

Nyní nás najdete i na facebookových stránkách, kde se dozvíte více o našich aktivitách, novinkách apod. Staňte se našimi fanoušky. Stačí kliknout sem.

Nepodceňujte prevenci

Krásných dnů už asi bude pomálu a blíží se nám doba podzimních pošmourných dnů, už se i trošku ochladilo…myslete na svoje zdraví a hlavně na prevenci. Ideální jsou jako prevence chřipkových onemocnění, ale nejen těch infúze vitamínu C. Díky nim dostanete do těla vyšší koncentraci vitaminu C. Jsou tedy ideální jako prevence nachlazení, ale také napomáhají tvorbě kolagenu, fungují také jako podpůrná léčba například artritidy, nádorových onemocnění či alergií.

Tak neváhejte a zastavte se u nás.

Kolagenové injekce

Každý týden se vám snažíme představit nějakou neinvazivní metodu léčby, kterou vám můžeme na naší klinice nabídnout. Tentokrát to budou GUNA MD injekce. Obsahují kolagen, který pomáhá odstranit bolest a zlepšit pohyblivost pohybového ústrojí včetně kloubů.
Zmírňují poškození způsobená stárnutím, nesprávným držením těla, poraněními či úrazy.
Vždy je lepší lékaře nepotřebovat, ale kdyby vás přeci jenom něco trápilo, zastavte se u nás na klinice….

Krásný Nový rok

Léčba Orthokinem

Už jste určitě na našich stránkách četli o metodě Orthokin. Zajímá vás více informací? Na jakém principu funguje? Jaké jsou výhody a kdy je vhodné tuto léčbu použít? Zkuste se podívat také na stránky www.lecbaorthokin.cz.

Lucie Bílá u nás na klinice!

Lucie Bílá potřebuje být pro svou práci fit a proto péči o své zdraví nepodceňuje. Chodí k nám na vitaminové infuze, tak neváhejte a navštivte nás také! Těšíme se na vás.

Nové stránky

Dnes jsme pro vás spustili  zcela nové webové stránky. Budeme rádi za vaše reakce.

Pište, prosím, na email: marketa@23agency.cz, rádi je upravíme k vaší spokojenosti.

…když chcete pro své klouby to nejlepší

Trápí vás bolesti kloubů, jste po úrazu?

Nově na naší klinice aplikujeme Synolis VA.

Synolis VA vám zajistí elasticitu a viskozitu vašeho kloubu, chrání ho před poškozením a poskytuje rychlou a intenzivní úlevu.

Dopřejte si vitaminovou bombu!

Potřebnou denní dávku vitamínu C lze dodat organismu běžným způsobem – zdravou a vyváženou stravou či potravinovými doplňky. Nicméně pro správné fungování lidského těla je zapotřebí 2 – 3 g vitamínu C denně. Takovou dávku nezvládneme dodat tělu přirozeně, zkuste tak infuzi vitaminu C, kterou vám na naší klinice rádi poskytneme. Funguje jako prevence řady onemocnění, pomáhá při únavovém syndromu, napomáhá tvorbě kolagenu, při léčbě bolesti a zánětu kloubů.